FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 7325154
nr 732 5154
STOOL
19th century, length: 32, wear.
1800-tal, längd: 32
Condition: slitage
300
SEK 200
Monday December 19 2011
at 17:33:31
19/12 16:25:59
150 kr
19/12 16:54:19